Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
(5810 niezalogowanych)

()
Początkujacy
Bo na tym portalu mozna wklejac co sie chce ogarniasz ? / Kazde radio ma swoich sluchaczy prorok sie znalazl (polewam), a twoje okreslenie spama zamienilbym na nazwe " dzwignie handlu" albo najprostrzy sposob aby sie pokazac... z dobrej strony To nie Rmf ... gdzie prawie codzinnie rozdaja auta. Ludzie sie rozwijaja, Ty siedz lepiej w gorach , hehe
Zle wrozysz ludzia :? skonczysz jak pies...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Popatrz lepiej na swoj avatar i zastanów sie nad tymi psami dzieciaku
A to gdzie ja teraz siedzę i gdzie zamierzam to raczej nie powinno stanowić
Przedmiotu dyskusji. Zaloz jeszcze temu swojemu cudakowi kapturek
Ku Klux Klanu i bedzie gitara
I plizzzz nie mow mi o rozwoju
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ech za plytki jestes , hehe. NIE MA ZADNEJ z Toba dyskusji.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Tra vol ta napisał:
ech za plytki jestes , hehe. NIE MA ZADNEJ z Toba dyskusji.
Ta swastyka bardziej by pasowała zamiast godła w Twoim paszporcie
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Jakoś nie palę sie do dyskusji z toba wiec skoro powiedziałeś juz co masz do powiedzenia to pozostaje ci tylko zastanowić sie czy nie powiedziałeś za duzo cudaku

Tornado ma racje z ta swastyka....chciałeś byc coll a wyszło jak zwykle


demotywatory.pl/2604721/Dziadkowie-pokonali-faszyzm
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Tornado, przeciez juz dawno po wojnie, boli Cie cos jeszcze ? Niech boli, sory znieczulica panuje.
Szerokiej drogi
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Tra vol ta napisał:
Tornado, przeciez juz dawno po wojnie, boli Cie cos jeszcze ? Niech boli, sory znieczulica panuje.
Szerokiej drogi


Nie odkryłeś ameryki bo moja wspaniała wnuczka, która ma zaledwie siedem lat doskonale zna datę zakończenia wojny i wie co ona przyniosła. Jednak dziwi fakt, że po tylu latach demokracji rodzą się jeszcze upośledzeni analfabeci.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Cool ? To teraz trzeba byc cool ? :? Nie no zajebista macz czapeczke w gorach JEstes Poprostu Zajebisty facet !
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ej panowie,co to za niskich lotow rozmowa??? Stac was na cos lepszego,tego jestem pewna,a nie na taka plycizne.Prawda,Tornado i Marek i Travolta??
Pozdrowionka
Zgłoś wpis
witaj malutka
Zgłoś wpis


Bliżej nas